Ekrany ochronne z PCV, osłony i kurtyny


Obecnie, kiedy troska o nasze zdrowie jest bardzo często stawiana na pierwszym miejscu, ważne jest to, by wszędzie, gdzie się udajemy, ryzyko złapania infekcji było minimalne. Z tego też powodu w bardzo wielu punktach stosuje się specjalne ekrany ochronne z PCV. Są to po prostu wielkie tafle przezroczystego tworzywa, które gwarantują dobrą ochronę przed zarażeniem się drogą kropelkową.

Z uwagi na to, że obostrzenia związane z pandemią zostają stopniowo znoszone, coraz więcej punktów przyjmuje klientów w swoich stacjonarnych siedzibach. Dlatego też zastosowanie takich osłon doskonale się sprawdza. Są one bowiem zupełnie przejrzyste, na tyle, że do złudzenia przypominają taflę szkła. Natomiast to, co jest najważniejsze to to, że gwarantują dobrą izolację od osób, które znajdują się naprzeciwko. Można więc dzięki nim w sposób komfortowy załatwić swoje sprawy, bez konieczności noszenia maseczki w takim miejscu.

Kup w sklepie: Kurtyna na drzwi.

Osłony z PCV, ze względu na swoją konstrukcję, sprawdzają się w bardzo wielu różnych miejscach. Można ją zainstalować nie tylko wtedy, gdy naprzeciwko siebie siedzi klient i przedstawiciel firmy, ale także w sytuacji, kiedy w przestrzeni zawodowej pracownicy zmuszeni są pracować zwróceni do siebie twarzą. Dodatkowym atutem takiej osłony jest to, że nie zabiera ona zbyt wiele miejsca, jeśli chodzi o jej grubość. Łatwo więc udaje się ją zainstalować nawet w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu.

Oprócz takich osłon, można także zdecydować się na kurtyny przemysłowe z PCV na drzwi. Takie rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w dużych zakładach, na przykład gastronomicznych, gdzie ważne jest to, by daną przestrzeń odseparować od ewentualnej obecności drobnoustrojów i zarazków. Tego typu kurtyny są najczęściej wykonane ze specjalnej folii. W zależności od tego, jakie jest przeznaczenie takiej kurtyny, folia może być grubsza lub cieńsza, bardziej lub mniej wytrzymała na niskie lub wysokie temperatury. Chcąc wybrać najlepszą kurtynę tego typu, najlepiej wziąć pod uwagę oferty firm, które specjalizują się w produkcji i sprzedaży tylko takich produktów.

Zobacz polecane: Malowanie Natryskowe​ Poznań.