Bezpieczne powiększanie ust


Jeśli zastanawiasz się, co możesz zrobić, by Twoje usta stały się pełniejsze i bardziej nawilżone, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Medycyna estetyczna oferuje zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest metoda nieinwazyjna i niezwykle popularna. Korzysta z niej wiele kobiet, które pragną poprawić wygląd swoich ust. Ale na czym konkretnie polega powiększanie ust? I jakie efekty można po nim osiągnąć?

Wykorzystanie w zabiegu kwasu hialuronowego pozwala na uzyskanie natychmiastowych rezultatów. Cząsteczki tej substancji doskonale łączą się z wodą, dając uczucie nawilżenia i sprężystość ust. W zależności od efektu kwas wstrzykiwany jest w różnych miejscach. Może przyczynić się do:
– znacznego powiększenia ust;
– wyrównania asymetrii ust;
– podniesienia kącików.
Ponadto należy wspomnieć, że na rynku istnieje wiele różnych preparatów zawierających w sobie kwas hialuronowy. Różnią się one pochodzeniem, trwałością czy czasem wchłaniania. A zabieg może być wykonany zarówno przez lekarza medycyny estetycznej jak i osobę po odpowiednim kursie. Wszystko po to, by uroda każdej kobiety mogła zostać odpowiednio i w nieszkodliwy sposób podkreślona.

Efekty powiększonych i bardziej nawilżonych ust będą widoczne od razu. Zaraz po zabiegu możesz odczuwać pewien dyskomfort oraz opuchliznę, która zmniejszać się będzie wraz z czasem. Pamiętaj, że zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie należy do zabiegów trwałych. Efekty będą coraz mniej widoczne, a zabieg będzie trzeba powtórzyć. Czasem przeraża jego cena. Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej może kosztować nas nawet 2 tysiące złotych. Zależy od miejsca wykonania oraz od ilości kwasu, który chcemy sobie wstrzyknąć w usta.

Zanim dokonasz wyboru upewnij się, że ten zabieg jest dla Ciebie. Poczytaj o przeciwwskazaniach i zastanów się, czy nie znajdujesz się w grupie kobiet, które z takich usług skorzystać nie mogą. Znajdź również odpowiednią klinikę lub gabinet. W dużych miastach będzie ich więcej, ale dobrze jest mieć miejsce zaufane, popytaj więc rodziny i znajomych.