Ozdobne przechowywanie kosmetyków

1

1

Kosmetyczne promocje powodują wzmożenie postów o tematyce „beauty”. I tutaj takowe się pojawiają, dziś prezentuję moje „domki” na kosmetyczne bibeloty. Stosuję też uniwersalne metody, o których wielokrotnie rozwodzono się na blogach więc je pominę (np osłonki na doniczki czy kubki z Ikei).

4

1. Drewniana szkatułka, którą pomalowałam na biało. Stoi na parapecie, gdzie codziennie się maluję. Skrywa te kosmetyki, które powinny być z dala od słońca czyli np kremy, pudry, które normalnie stojąc na widoku niezbyt cieszą lubego :) Kupicie ją w Ikei, dostępna jest też w większych wersjach.

jeden

2. Pędzle trzymam we wspomnianym kubku oraz bambusianym pokrowcu (kupiłam w nim pędzle w TkMaxxie). Naturalny materiał służy im dobrze. Nie kurzą się dzięki temu. Zestaw Deco Artisan dorwałam za niecałe 40zł. Pędzle są z naturalnego włosia.

5

3. Drewnianą skrzynkę całkiem niedawno wyciągnęłam z czeluści szafy. Trzymałam w niej różne rzeczy, teraz służy mi jako ozdobny gadżet, w którym chowam m.in. sporą gabarytowo paletę z Sephory, po którą także sięgam codziennie. Ma świetny brązowy cień, który sprawdza się jako bronzer oraz piękne odcienie róży do policzków. A na ważniejsze wyjście zawsze mam dylemat jaki kolor zafundować powiekom :) Skrzynka to pozostałość po prezencie z winami.

dwa

4. Drewniana szkatułka pochodzi z Pepco. Kupiłam ją z zamiarem okiełznania kosmetyków, które przy codziennej toalecie rozrzucałam po moim parapecie. Wygląda ładnie i dyscyplinuje kosmetyki, których używam na co dzień. Koszt szkatułki to niecałe 25zł.

trzy

5. Mój najnowszy zakup, urocze plastikowe serduszko – organizer. Jest małe ale mieści miniatury kosmetyków, które często używam i ulubione pomadki i kredki. Cacuszko kupicie w Tigerze za 10pln.

 

3 Comments

 • Odpowiedz Listopad 8, 2015

  Karolx

  u mnie nie ma tigera ; (

 • Odpowiedz Listopad 14, 2015

  Patrycja Fashion

  Mam podobną komodę z Ikea i różne inne organizery, które ułatwiają porządek;) super;)

  pozdrawiam

  • Aniesbrand
   Odpowiedz Listopad 14, 2015

   Aniesbrand

   To moj ulubiony mebel :) Co prawda co chwilę trzeba ścierac z białych mebli kurz ale jednak biel fajnie rozjaśnia wnętrza :)

Leave a Reply