Warsaw Fashion Weekend

aga1
Aga Pou

Przygotowałam kilka sylwetek, które spodobały mi się mniej lub bardziej podczas Warsaw Fashion Weekend. Aga Pou jak zwykle nie zawodzi. Mamy z czego być dumni, gdyż swój udział na wybiegu Fashion Winter Night w 2012 miała także w Mediolanie. Jej ubrania nie są „przesadzone” niemal każda kobieta może w kolekcji czuć się ubrana a nie przebrana. Prostota, dbałość o detale i świetne kroje. Tyle, albo aż tyle!

Aga Pou
Maciej Zień to niekwestionowana postać wpisująca się w kanon każdej ważnej imprezy modowej. Jak zwykle spełnił wysokie wymagania wizualne widzów. Kolekcja kobieca, utrzymana w chłodnych odcieniach z dominacją czerni i bieli. Podobało mi się połączenie skóry z delikatnymi tkaninami. A sukienki to istne mistrzostwo!
Maciej Zień
Maciej Zień
David Andersen
David Andersen gość tegorocznej edycji WFW pokazał na wybiegu niesamowicie „luksusowe” kreacje. Błysk, skóra, istny glam! Geometryczne cięcia połączone z miękkimi zwiewnymi tkaninami. Kolekcja zrobiła na mnie ogromne wrażenie!
David Andersen
Rina Cossak
Rina Cossak to istna gwiazda tegorocznej edycji WFW. Zajęte miejsca, spory tłum – pokaz musiał więc obyć się z gromkimi brawami. Niezwykle elegancka kolekcja z dodatkiem mocnej czerwieni. Rina tworzy świetnie skrojone oversizeove modele nadające się i na eleganckie wyjście i na co dzień.
Rina Cossak
Zdjęcia:
https://www.facebook.com/WarsawFashionWeekend/photos_stream
www.warsawfashionweekend.pl

6 Comments

Leave a Reply