Kolejna edycja Fashion Trends Łódź Klub Czekolada

MG_9756z

Miss Polski Ada Sztajerowska, stylistka Anna Mikulska, Natalia Siwiec, Klaudia Strzyżewska finalistka TopModel
Tym razem blogosferę z całej Polski gościliśmy w Łodzi w klubie Czekolada. W jakże zacnym towarzystwie plotkowałyśmy, uczestniczyłyśmy w warsztatach, pląsałyśmy na parkiecie, oglądałyśmy pokazy mody jak i poiłyśmy się wyskokowymi drinkami! Inicjatorem całego zamieszania była X-MODA, z którą związana jestem już ponad rok czasu. A więc, od początku! Cały vip room dla nas, prozdrowotne pyszności serwowane od Hort Cafe Łódź, a także małe grzeszki w postaci przepysznych ciast gościły na naszych stołach. Agnieszka z Feverforfashion poprowadziła specjalnie dla nas warsztaty z fotografii. Czyli przydatne abc blogera! Wytknęła nam co do joty wszystkie popełniane błędy, radziła jak ich uniknąć, jak korzystnie pozować do zdjeć, nie zabrakło także technicznych aspektów. Zasypałyśmy Agę masą pytań i od tamtej pory jestem przekonana, że zdjęcia na nowe posty robimy bardziej świadomie!

Natalia Listwan, Natalia Siwiec, Joanna Olejnik, ja

EstelleFashion, ja

Następnie gościliśmy Natalię Listwan reprezentującą markę Samanta, która pokazała nam oraz opowiedziała o tajnikach stylizacji bielizny. Otoczone pięknymi cudami, koronkami, gipiurami (poznałam nowe słowo!) otwierałyśmy buzie ze zdumienia jak wiele błędów niekorzystnych dla naszego zdrowia popełnia ponad 80% kobiet! Zdobytą wiedzę będziemy mogły wykorzystać i przetestować na sobie, już nie mogę doczekać się ponownego spotkania z Natalią i wyboru odpowiedniego kompletu bielizny. Stylistka zajęła się naszymi biustami (jak nikt inny!), chętnie odpowiadając na pytania i doradzając. Szykuję post poświęcony technice brafitingu, bądźcie czujni! ;)
Basia Noemmie, ja, Lona, Lena – my tak całkiem seriously!
Plotkom, ploteczkom nie było końca, po warsztatach przeszliśmy do finałowego konkursu, w którym główną nagrodę czyli sesję zdjęciową w Paryżu ufunduje firma X-MODA. Uczestniczki miały przedstawić swoją koncepcje stylizacji „modern street style”. W naszym zacnym jury zasiedli: Miss Polski Ada Sztajerowska, stylistka Anna Mikulska, Natalia Siwiec, Klaudia Strzyżewska finalistka TopModel. Zwyciężyła „mućka” czyli Ewelina pajpeczka.blogspot.com
Część konkursowych stylizacji
To oczywiście nie koniec atrakcji! Brałyśmy udział w pokazach mody marki X-MODA oraz Moda Club. Na wybiegu zobaczyliśmy codzienne, sportowe jak i eleganckie stylizacje. Dla kogo? Dla kobiety pewnej siebie, lubiącej bawić się modą, wyluzowanej czy elegantki. Zwieńczeniem była prezentacja „słowiańskich” wygodnych i kolorowych piżam przy współpracy Donna i X-MODA.

Prowadzący Bartek Osumek

Cała ekipa:

http://joanna-interestingdetails.blogspot.com/

5 Comments

 • Odpowiedz Kwiecień 4, 2014

  Joanna

  Spotkanie było cudne, ale zapomniałaś o mnie :(

 • Odpowiedz Kwiecień 4, 2014

  Sandra

  Wygląda na to, iż dziewczęta miałyście niezłą zabawę w Łodzi :) Super!
  XX

 • Odpowiedz Kwiecień 4, 2014

  Wiolka-blog

  kojarze kilka osob, masz byc mega takie spotkania:)

 • Odpowiedz Kwiecień 4, 2014

  Olga

  Fajna akacja :) Może podziel się teraz tą wiedzą :)

 • Odpowiedz Kwiecień 4, 2014

  Ania Łuka

  Było super ;)

Leave a Reply