Śniadanie blogerów przed WFW

sniadanieb
Słoneczna pogoda, znajome (i nowe!) twarze, mnóstwo pięknych przedmiotów w koło, świetna atmosfera, Absolut’nie wyskokowe koktajle serwowane przez przemiłego barmana, słodkości Wedla, dużo by jeszcze wymieniać co czekało na nas w studio BoConcept w Warszawie podczas kolejnej edycji śniadania prasowego. W tym roku zawita do nas klimat prosto z Danii. Zobaczymy m.in Rina Cossack, Vibe Johannson, a także znane i wiodące polskie nazwiska m.in Aga Pou czy prawdziwych pionierów Macieja Zienia i Krzysztofa Stróżyny. 
Marka FM Group przekazała nam kosmetyczne nowinki jak i techniki makijażu. Mało tego, po prezentacji czekało na nas zadanie przeniesienia zdobytej wiedzy na… papier! Kolorowe pastele poszły w ruch! Zaabsorbowani w istnym transie tworzyliśmy swoje małe arcydzieła. Najpierw określenie kolorytu, konturowanie, podkreślenie oka, ust, policzków. 
Znacie już kosmetyki CC? Alfabet w makijażu i pielęgnacji posuwa się dalej. Co kryje się pod tym skrótem? Colour & Care czyli bardziej skoncentrowana, odżywcza formuła niż poprzednicy BB. Produkty z nowej kolekcji posiadają w sobie same dobre rzeczy, tj zatrzyk witamin Ai E oraz mineralne pigmenty. Producent zapewnia, że będzie odpowiedni nawet do problemowej cery, gdyż ma w sobie właściwości kryjące. Dla mnie brzmi absolutnie zacnie i na pewno jest wart wypróbowania! Jesteście ciekawi innych linii kosmetyków FM? Już niebawem na blogu bogata recencja! 

JustHerFashion i pies Promod
Najedzone słodkimi pysznościami, napojone wyskokowymi dopalaczami – gimnastykowałyśmy się przy ubieraniu manekinów. Marka Promod zdradziła nam, że na polski rynek zostanie wprowadzona męska kolekcja. Obserwując prezentację, przed oczyma miałam pewnego siebie faceta, bawiącego się kolorami, formami. Dla kogo ta kolekcja? Dla mężczyzny zarówno eleganckiego (skrojone marynarki) jak i street stylowego (spodnie typu marchewy, wygodne kardigany). Za to kobieta wersja Promod to uniwersalne porpozycje i dla minimalistek, zwolenniczek klasyki jak i dla osoby lubiącej bawić się modą. 

Zdjęcia: Kokorinoo

4 Comments

Leave a Reply