Oryginalne buty – pomysły na prezenty!

LEOPARD-VANS

Część garderoby, bez której nie wyobrażamy sobie egzystowania. Pełniące funkcje komfortowe, a także designerskie. Buty! Niby dodatek do stroju ale czy bez dodatku jesteśmy w stanie „się nosić”? Oczywiście, że tak – ale nie w przypadku obuwia. Wybór nielada trudny gdy stajmy przed misją zakupu nowych. Mam zamiar w tej kwestii zaradzić! Razem z Oryginalne buty przygotowałam dla Was moje ulubione modele jako pomysły na prezenty z propozycją noszenia ich.

photo

Pantera! Motyw ponadczasowy i trudny zarazem. Dlaczego? Przesadzając z tym wzorem możemy wyglądać wręcz kiczowato. Dlatego warto być ostrożnym i lubując się w tym princie zdecydować się na jeden akcent – np panterkowe Vansy. Ożywią najprostszą stylizację jak na załączonym obrazku zwyczajną szarą maxi oraz skórzaną ramonę.

Wolisz standardowe kolory? Klasyczne czarne Vansy spiszą sie idealnie gdy stawiamy na prostotę i wygodę, a nie lubimy bądź nie chcemy wkładać adidadów. Lub nie chcemy sprawiać wrażenia, że wracamy z siłowni. Są idealne do legginsów, jeansowej koszuli czy kurtki.

photo

Moda na sportowe obuwie w wersji glam, codziennej, elaganckiej ciagle trwa. Na ulicach stolic mody nikogo nie dziwią adidasy ubrane do tiulowej midi spódnicy. Kolorowe Nike Air Max’y zawróciły w głowach kobietom na całym świecie!

Noszą je wszyscy. Kobiety, mężczyźni. Przekonałam się do nich nawet ja – odwieczna antyfanka trampek. Czerwone Convers’y stały się klasyką niczym mała czarna. Występują w przeróznej gamie kolorystycznej i bardzo lubią się z jeansem!

photo

Te buty to nowa era adidasów. Nosi się je do dresów na spacer z psem lub zarabiając +10pkt do lansu do ekstra sukienki na Fashion Week. Mowa o butach New Balance. W wersji dla niej oraz dla niego!

3 Comments

  • Odpowiedz Grudzień 5, 2013

    Wiolka-blog

    Conversy i vansy <3

  • Odpowiedz Grudzień 5, 2013

    Anonymous

    nie ma to jak conversy ;)

  • Odpowiedz Grudzień 8, 2013

    Anonymous

    new balanse lepsze są w bardziej zywych kolorkach

Leave a Reply