Silesia Fashion Look

Dnia 9 oraz 10 marca w Katowickim C.H Silesia zgromadzili się celebryci jak i miłośnicy mody. Specjalnie na potrzebę wydarzenia zbudowano 50 metrowy wybieg, na którym przechadzały się profesjonalne modelki prezentujące kolekcje komercyjnych marek jak i twórczych projektantów. Głównymi atrakcjami wieczorów były pokazy Gosi Baczyńskiej, Łukasza Jemioła, a czas umilały nuty Mroza. Jednak gdyby nie pozostali projektanci, wg mnie impreza nie miałaby takiego wydźwięku! Jemioł, Baczyńska – wszyscy znają. A m.in Ela Chodorowska, Bola, Olga Pokrywka? Są to nazwiska, które w środowisku modowym znaczą naprawdę wiele! Właśnie dzieki uprzejmości Olgi miałam okazję wejść za kulisy i zobaczyć od kuchni jak przygotowywały się modelki. Wszystko dopięte na ostatni guzik i to ponad godzinę przed rozpoczęciem show. Tak tego słowa użyję bo atmosfera podczas pokazu kolekcji La Loba była niezwykła. Światła, rytmiczny chód modelek i… muzyka! Śpiew w wykonaniu samej Olgi. Dość, że sama projektuje, wykonuje ubrania to jeszcze uzdolniona muzycznie. Koniecznie przesłuchajcie utwór, a zrozumiecie co mam na myśli tutaj. 
z Olgą


Inspiracją do kolekcji La Loba jest Kobieta Wilk. Każda z rzeczy jest niepowtarzalna, wykonana z największą dbałością o detale. Ja byłam zachwycona, zwłaszcza wykończeniami z wełny owczej!

Na sam koniec kilka zdjęć z showroomu. Żałuję, że nie spędziłam w nim więcej czasu, była to świetna okazja do dotknięcia rzeczy na żywo oraz do przymiarki. Następnej takiej okazji nie przepuszczę!
Dziewczęce spódniczki by Olga Pokrywka
Code Femme

Ela Chodorowska, o jej Twórczości pisałam już kiedyś na blogu tutaj


5 Comments

Leave a Reply