Dobre bo… POLSKIE!!

Dzisiaj chcę Wam przedstawić drugą projektantkę (również moją faworytkę), która gościła na charytatywnym pokazie mody One Night Fashion, który organizowałam razem z kwartetem D.A.M.M.team- wraz ze znajomymi z roku Darią, Magdą oraz Magdaleną. Przedstawiam Wam Annę Knaź!

Ania jest kolejnym dowodem na to, iż mamy w Polsce ogromne talenty! Po za tym mogę Wam zdradzić, iż jest przemiłą, tryskającą optymizmem osobą! Przypominam, iż na naszym pokazie specjalnie dla Tamary podopiecznej Fundacji Mam Marzenie- uszyła suknię. Dzięki temu nasza mała gwiazda spełniła tamtego wieczoru swoje marzenie o zostaniu modelką.
Jestem pod wrażeniem zwłaszcza sukienek Ani, które z chęcią przygarnęłabym do swojej szafy. Znajdują się w Jej propozycjach projekty za równo na co dzień, na eleganckie wyjścia, czy wręcz wystrzałowe jak suknia z piór!

Projektantka tworzy także niesamowite dodatki. Kołnierzyki to bardzo ciekawy element, który może ożywić nawet najzwyklejszy top. Są wykonane np z bawełny czy skóry. Jeden z nich zamówiłam dla siebie (nie mogłam się oprzeć!)- zgadnijcie jaki ;) Jedne są wyszywane kamieniami czy folkowe inne z łańcuchami. Ceny? Od 39- 219zł. Jednak projekty robione są nawet na indywidualne zamówienia- oraz indywidualnie wyceniane. Ja jestem nimi oczarowana, a Wy?

Info dot. zamówień u Ani możecie kierować tutaj: kiti@knaz.it

32 Comments

Leave a Reply