Ciepły kocyk:)

„Kocyk”, który dostałam od ROMWE jest dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. W neutralnym kolorze, bez zbędnych wzorów, ciepły i dobrze skrojony. Długo szukałam czegoś o charakterze poncha i w końcu mam!

Na Świąteczne zakupy mam dla Was kolejne rabaty- ważne do 25 grudnia: (Romwe’s coupons- the codes will expire on the 25th December)


Code1:HappyChristmas1 Save $15 for $60+ 
Code2:HappyChristmas2 Save $25 for $90+ 
Code3:HappyChristmas3 Save $35 for $120+ 

Ostatnimi czasy odjęłam współpracę ze sklepem internetowym BRAND ZOO. Być może zastanawiacie się w tym momencie- i co z tego? Czy nie wystarczy zdobić zdjęcie rzeczy, wstawić odnośnik na bloga i gotowe? Postanowiłam napisać co nieco o tym sklepie bo to jedyny w swoim rodzaju. Założyciele mieli bardzo oryginalny pomysł uruchomienia innego niż wszystkie sklepu internetowego, w którym znajdziecie najróżniejsze marki, począwszy od Mexx, Calvin Klein, przez Tommy Hilfiger na Puma kończąc itp itd. Wchodząc na stronę nie znajdziecie typowych zakładek z podziałem na np: bluzki, sukienki, spodnie buty. Dziwne? A jakże! Po zarejestrowaniu się TUTAJ (zajmie to Wam 30sekund) będziecie informowani o akcjach sprzedażowych, które pojawią się tylko dla klubowiczów. Ponadto macie możliwość negocjacji ceny!! Spotkałyście się z czymś takim w jakimkolwiek sklepie? Bo ja nie! Dla osób, które polecą sklep największej ilości znajomych- wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej!!


Scarf Mexx BRAND ZOO
Cape ROMWE
Wedge Mango
Bag TopShop %
Glasses PROOPTICALS

44 Comments

Leave a Reply