Baggy

Niedawno wróciłam z otwarcia nowego pasażu w Silesii w Katowicach, który otwierała… Paris Hilton. Oczywiście nie obeszło się bez dzikich tłumów, które podczas dzikiej euforii staranowały małą dziewczynkę. Po prostu to co się działo przechodziło ludzkie pojęcie. Pojawiłam się tam ze względu na otwarcie H&M, w którym można znaleźć ubrania z linii H&M Trend. W dodatku dzisiaj robiąc tam zakupy za 150zł dostawało się bon na dodatkowe 100zł. Oczywiście nie śmiałam nie skorzystać. Pędziłam do Silesii zobaczyć co ciekawego w New Look oraz River Island. O dziwo druga angielska sieciówka nie uraczyła swoich klientów żadnym rabatem. Poniżej mój z kolei wczorajszy strój, niebawem pochwalę się w co ostatnio poszerzyła się moja szafa.

P.S Zapraszam do skorzystania z darmowej wysyłki Romwe, robiąc tam zakupy za minimum 50$ dostaniecie dodatkowe $ do wykorzystania!

P.S2 Zapraszam do wzięcia udziału w charytatywnym pokazie mody, który organizuję, więcej info tutaj: KLIK bilety będzie można kupować osobiście bądź przez przelew.

Leather jacket: Vero Moda
Top Cubus
Baggy Vero Moda %
Heels Ebay
Bag Reserved


38 Comments

Leave a Reply